UUDISED

Maakondliku saksa keele olümpiaadi tulemused

Täna toimus Märjamaal maakondlik saksa keele olümpiaad. 8.klasside arvestuses võitsid Rapla Vesiroosi Kooli poisid Markus Pekkenen ja Kristjan Volmer. Õpetajad on Gaida Kabral ja Reet Rospu.

Rõõm teadmistest ja saavutusest

Maakonna parimana osales 9.a klassi õpilane Karl Pärtel Aasrand ühiskonnaõpetuse vabariiklikus finaalis ning saavutas üleriigiliselt 9.-11.koha. Tema õpetaja on Heli Heinaste.

Rapla maakonna teatripäevad 2019

Rapla maakonna teatripäevad toimuvad 29.-30. märtsil Rapla Vesiroosi Koolis. Täpsem info ja kava: https://drive.google.com/file/d/1hqyRkjwi0qoaEbZPlfDzKrwarkn38zwF/view

Matemaatikaolümpiaadi tulemused

Veebruarikuus toimusid piirkondlikud matemaatikaolümpiaadid. Meie koolist osales 4.-6. klassist 20 matemaatikahuvilist õpilast keda juhendavad õpetaja Siiri Sussi ja Kati Kalda. Silmapaistva III koha saavutas 4.klassist Kirkelii Kristian.

Tulemusi male võistlustelt

Rapla maakonna koolinoorte male võistkondlikel võistlustel I-V klasside arvestuses saavutas I koha ja karikavõidu 14,5 punktiga RVK I võistkond ERKI ÜTSMÜTS, STEVEN VIIGAND, HAN OSCAR SÜNDEMA, SILLE SILLAMAA. 12 punktiga tuli II kohale Kohila G I võistkond ja III koha sai meie II võistkond 11,5 punktiga. Võistkonnas RONNIE RICHARD RÜÜSON, GREGOR TAMMIK, PAUL TÜRK, MIA LIIS LINDAL. Võistkondi oli kokku 6.

Õppepäev Energia Avastuskeskuses

15. märtsil käisid kooli kõik 3. klassid Tallinnas Energia Avastuskeskuses.

Töötoas arutlesid lapsed, kuidas toodetakse Eestis elektrit ja milleks see vajalik on. Kinnistus teadmine taastuvast energiast ja kus ning kuidas Eestis seda toodetakse.

Praktiliseks ülesandeks oli moodustada vooluring. Seda tuli teha ühe ja mitme voolutarbijaga. Püüti selgeks saada nii jada- kui ka rööpühendus. Lastel oli huvitav kinnistada koolis õpitut. Põnev oli osa saada välgudemonstratsioonist ja staatilise elektri laenguga oma juuksed püsti ajada.

Palju infot said lapsed keskuse püsinäituse eksponaate läbi proovides. Asjade lõpuni mõistmine tähendas lugemist, katsetamist ja sõbrale selgitamist. Eriliselt meeldisid lastele proovimised peegli- ja raketitoas, tuuletunnelis ja tuuletoruga. Poistele jäid hästi meelde vana elektrijaama masinad.

Tore oli taas kogeda midagi teises keskkonnas ja mõista, et teisi õpetades õpid ka ise rohkem. Selgeks sai see, et ühe korraga kõigest lõpuni aru ei saa: tekkis soov veel tagasi tulla.

Õppepäeva toimumist toetas KIK.

Õpetajad Pilvi ja Lea

Tulemused üleriigiliselt ühiskonnaõpetuse olümpiaadilt

Üleriigilisel ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osales meie maakonnast 28 õpilast ja maakondlikus arvestuses on 1 - 12 kohtadel Rapla Vesiroosi Kooli õpilased. I koha saavutas Karl-Pärtel Aasrand 9.a klassist ja tema esindab maakonda ka vabariiklikus finaalis. II koha saavutas Karl-Erik Strandberg 9.b klassist ja III koha Rahel Tohver 9.a klassist. Neljas oli Elina Rinaldo, viies Pilleriin Saarepera ja kuues Mariliis Raudsepa. Õpilasi õpetab Heli Heinaste.

Algklasside raamatulaager

27.-28.veebruaril toimus Vesiroosi Kooli traditsiooniline raamatulaager. Kuna algklasside arv on kasvanud, siis seekord kutsusime 1.-3.klasside lugejad õpilased. Raamatulaagrist võttis osa 29 last. Kogunesime kella 16.00 koolimajja, sättisime end sisse ja alustasime tegutsemist. Ükskõik, mida me tegime, oli see vähem või rohkem seotud raamatutega.

Alustuseks harjutasime emotsioonide äratundmist ja mängisime trips-traps-trulli. Vahelduseks tegelesime raamatute matemaatikaga. Loovülesandeks oli eesti muinasjutu põhjal mõelda välja selle dramatiseering ning teha ise nukud. Alati oodatud on digimängud - võimalus orienteeruda õues kui ka koolimajas. Ükski laager ei ole mõeldav, kui seal poleks raamatuid. Iga laps tutvustas ühte raamatut teistele ja tõi välja, miks peaksid teised seda lugema. Loomulikult oli kõige lemmikum tegevus unejuttude kuulamine. Teisel päeval külastasime Rapla Keskraamatukogu. Ingrid Teder tutvustas meile uusi raamatuid ja lauamänge. Tagasi koolimajas lihvisime oma etendusi ja valmistusime vanemate saabumiseks. Kõik lapsed said esineda ja tegid seda hästi. Oligi aeg koju minna vaheaega nautima.

Õpilaste tagasiside laagrile oli positiivne ja lapsed andsid häid mõtteid, mida võiks järgmine kord teha.

Lastega koos toimetasid õpetajad Lea, Ly, Riina ja Pilvi

Loo autor: Riina Lõhmus

Lastevanemate Akadeemia järjekordne õppepäev

7. märtsil 17.30 - 19.00 toimub Rapla Vesiroosi Kooli aulas lastevanematele loeng Õppimisest ja õpimotivatsioonist. Esineb Tallinna Ülikooli õppejõud, doktorikraadiga hariduspsühholoog Grete Arro. Kõik lapsevanemad on oodatud kohtumisele.

Kultuuripärl Riho Pohla

Eesti Kultuurkapitali Raplamaa ekspertgrupi preemia Kultuuripärl 2018 sai meie kooli rahvatantsuõpetaja Riho Pohla. Palju õnne!

Säravad tulemused maakondlikelt olümpiaadidelt

Jaanuarikuus on toimunud jälle mitmed aineolümpiaadid, kus Rapla Vesiroosi Kooli õpilased on saavutanud väga häid tulemusi. Matemaatikaolümpiaadil oli 8.klasside arvestuses maakonna parim Kert Jalukse, 9.klasside arvestuses saavutas Pilleriin Saarepera III koha ja Karl Pärtel Aasrand 5.koha. 7.klasside arvestuses oli Mikk Vaarmari neljas. Kokku võttis meie koolist matemaatikaolümpiaadist osa 10 õpilast. Õpilasi juhendavad Kati Kalda, Siiri Sussi, Edvig Saidla ja Tiina Koitsalu.

Geograafiaolümpiaadil osales meie koolist 16 õpilast, neid õpetab Eha-Mai Karu ja 9.klasside arvestuses tuli topeltvõit - I koha sai Krislin Pihus ja II koha Pilleriin Saarepera. 7.klasside arvestuses oli Karoli Unnuk viies. Kunstiolümpiaadil käis Anete Otti ja tema saavutas 8.- 9. klasside arvestuses 5.koha. teda õpetab esimest aastat noor kunstiõpetaja Krete Tarkmees. Bioloogiaolümpiaadil oli 8.klasside arvestuses Janeli Lants neljas. Tema õpetaja on Iris Mõttus. Suur rõõm on olla koolis, kus lapsed tahavad õppida ja õpetajad õpetada.

Vesiroosivisioon 2019

VISIOON TULEB TAAS!

8. märts 18:00 sissepääs 6/8

PEAESINEJA PLUUTO

23. Vesiroosivisioon on noorte omaloominguliste muusikakollektiivide konkurss, kuhu ootame mõõtu võtma bände lähemalt ja kaugemalt! Autasud on muusikutele eriti maitsvad, eelistatakse omaloomingut - peapreemia on välja pannud kõrgetasemeline salvestuspaik SUSI STUUDIO ja pääs NOORTEBÄNDI!

Kandideerimine avatud 1. märtsini aadressil: rvkopilasesindus@gmail.com

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/388743081889524/?active_tab=about

Tule ja jaga oma muusikat!

Korraldab Rapla Vesiroosi Kool

Vesiroos kutsub vilistlasi külla!

22. veebruaril toimuvad vilistlastunnid ja saab kokku ka vilistlaskogu!

9:55 - vilistlastund / 12:00 - vilistlaskogu

Palun registreeri end tundi andma aadressil: maili.metssalu@vesiroos.edu.ee

Kohtumiseni sünnipäeval!

Tulemusi kabe võistlustelt

Rapla maakonna koolinoorte võistkondlikel kabe võistlustel saavutas I-V klasside arvestuses I koha ja karikavõidu !4 punktiga RVK I võistkond OTTO HANS MÖLDER, GREGOR TAMMIK, ARKO PAJO, SILLE SILLAMAA. 4. koha sai meie II võistkond, kokku osales 7. Kohila G I - 2. ja Märjamaa G I - 3.koht. VI- IX klasside arvestuses meile 3. koht Kohila G ja Märjamaa G järel. Võistkonnas mängisid Karl Grüner, Romek Hein, Karl- Eerik Läänaru ja Kertu Viltok.

11. ja 12. veebruaril käisid 2. klassid Sagadi looduskoolis õppepäeval

12.veebruaril käisime õppekäigul Sagadis, osalesime programmis "Puud meie meelte läbi".

Looduskoolis rääkisime puudest. Tore oli näha, et õpilased oskasid paljudele küsimustele vastata. Saime lisaks uusi teadmisi. Kui teadmised kogutud, siis algas nende rakendamine. Arendasime meeli - kompisime, haistsime ja kuulasime.

Edasi järgnes väike jalutuskäik mõisa õues. Meie õpetaja rääkis, kuidas vanasti mõisas elati, milleks mingi hoone oli vajalik. Metsamuuseumis tegime mõnusa lõunapausi. Me tutvusime muuseumiga, õpetaja jagas õpilastele ülesanded. Õpilased pidid täitma töölehe. Selleks oli vaja meenutada kõike kuuldut ja leida muuseumis õige puu. Saime hakkama.

Päeva lõpus läksime Oandu matkarajale. Ilm oli imeline - mõnus soe, päike säras selges taevas ja puud oli lumised. Õpetaja pööras meie tähelepanu looduse märkidele: jäljed, lõhnad, märgid puudel jne. Saime teada, mis on hundiaed ja kuidas see töötab.

Oligi päev läbi ja algas kojusõit. Meie sõitu toetas KIK ja Rapla Vesiroosi Kool.

2a ja õpetaja Riina Lõhmus

Rapla Mustangi tantsupaar tõi koju pronksmedalid

Laupäeval, 9. veebruaril toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Eesti 2019. aasta meistrivõistlused 10 tantsus, kus osales 122 paari kümnes vanusegrupis. Kõige nooremas laste vanusegrupis tõi pronksmedalid koju Rapla tantsuklubi Mustang tantsupaar Albert Altmets ja Rosanna Aru.

Jaanuaris peetud Eesti meistrivõistlustel ladina-ameerika tantsudes saavutasid Albert ja Rosanna 6. koha ja märtsis seisavad neil ees veel Eesti meistrivõistlused standardtantsudes. Mõlemad lapsed on seitsmeaastased, Albert õpib Valtu põhikooli 1. klassis ja Rosanna Rapla Vesiroosi kooli 1. klassis. Tantsutundidega Mustangis alustasid nad juba kolmeaastaselt.

Allikas: Alari Liiv (13. veebruar 2019). Rapla Mustangi tantsupaar tõi koju pronksmedali. Raplamaa Sõnumid: https://sõnumid.ee/2019/02/rapla-mustangi-tantsupaar-toi-koju-pronksmedalid/

Planetaarium meie koolis - 05. veebruar 2019

5.veebruaril toimus Rapla Vesiroosi Kooli 1.-5.klassidele planetaariumietendus. Kooli aulasse paigaldati suurtes mõõtmetes telk, millesse mahtus korraga kuni 30 õpilast. AHHAA keskusest Margus ja Markus näitasid ning rääkisid õpilastele, kuidas taevas tähti vaadelda ning kuidas tähtkujusid ära tunda. Kokku toimus 9 planetaariumiseanssi pikkusega 30 minutit.

Rapla Vesiroosi kool valiti AHHAA ja ETAGi tasuta ühisprojekti „Planetaarium tuleb külla“.

Kogu koolipere tänab!

Rahvusvaheline turvalise interneti päev - 05. veebruar 2019

05. veebruaril tähistati meie koolis rahvusvahelist turvalise interneti päeva. Vahetundides vaatasid õpilased internetiturvalisusega seotud videosid. Toimus ka ülekooliline viktoriin. Küsimustik oli peidetud QR-koodi taha.

Kokku osales 57 õpilast. Loosimine toimus loosiratta abil ning võitjateks osutusid järgnevad õpilased:

2. klassid (7 osalejat) – Sophia

3. klassid (28 osalejat) - Karmeli, Sandra, Kristjan (3 auhinda, sest osalejaid oli 3. klassidest väga palju)

4. klassid (6 osalejat) – Ave-Ly

5. klassid (6 osalejat) – Iris

6. klassid (3 osalejat) – Karl Jaan

7. klassid (1 osaleja) – Regina

8. klassid (3 osalejat) – Maria

9. klassid (3 osalejat) – Birgit

Täname kõiki osalejaid ning palju õnne võitjatele!

Steven Viigandi uisutulemused

2.02 Haapsalu uisumaratoni rahvadistantsi 5,3 km üldvõitja oli Steven Viigand ajaga 14.26.75. Kajastati ka kohalikus lehes Lääne Elu. Tulemused aadressil:

http://my5.raceresult.com/115013/info

3.02 Kuldne 1500 Adaveres 500m kiiruisutamises M11-12, 2.koht

Vesiroosi kooli kunstistuudio laste tööde näitus

Alates esmaspäevast (4.02.) on Rapla Vesiroosi kooli raamatukogus üleval Vesiroosi kooli kunstistuudio laste tööde näitus.

Näitus on üleval kuni 15.02.19.

Raamatukogu on avatud E-N kell: 8:00-16:00, R kell: 8:00-15:00.

TERVISLIK AMPS KORVIS JA KÕHUS

„Iga laps on kunstnik …“

Joonistamine natuurist. Meie tunnid algasid puuviljade valimisega ja lõppesid nende ära söömisega.

Vali õun või pirn, vaatle puuvilja, aseta lauale. Vali grafiit ja süsi. Kus on vari, kus on valgus? Milliseid erisusi, vorme sa näed õunal ja pirnil? Tee ringe ja kumerusi. Visanda ja täiusta.

Teeme mustreid, teeme korve. Vali korv, vaatle korvi, aseta lauale. Vali grafiit ja süsi. Kus on vari, kus on valgus? Visanda ja täiusta.

Näitusel on Vesiroosi kooli kunstistuudio 1.-4. klassi valik laste töödest.

Juhendaja Liina Raidoja

RVK näitus.mp4

Aineolümpiaadidelt säravad tulemused

Üks võimalus koolis õpitut või silmaringi näidata on osalemine aineolümpiaadidel. Sellel õppeaastal toimus suur osa olümpiaade jaanuarikuus. See tõi kaasa selle, et aktiivne ja hakkaja õpilane osales mõni nädal kohe mitmel ainevõistlusel. Nii näiteks Kert Jalukse 8.c klassist osales eesti keele, inglise keele, füüsika ja keemiaolümpiaadidel. Füüsika- ja keemiaolümpiaadil saavutas Kert I kohad. Füüsikaõpetaja on Edvig Saidla ja keemiaõpetaja Kersti Nõu. Inglise keele arvutiviktoriinil olid maakonna parimad 9.a klassi poisid Karl Pärtel Aasrand ja Otto Ermann õpetaja Gaida Kabrali grupist.

Eesti keele olümpiaadile suunasid õpetaja Marina Allikof ja Pirko Ilves 17 õpilast. Suur rõõm, et on palju huvilisi lapsi, kes panevad ennast proovile. Õppida on eelkõige vaja iseenda arengu huvides, kuid mõõduvõtmine ja tagasiside aitab sellele kindlasti kaasa.

Maakonna parimad NUPUTAJAD Rapla Vesiroosi Koolis

Jaanuarikuu lõpus toimusid Rapla maakonnas Nuputamise võistlused 5.-6. klasside ja 7. klasside õpilastele. Õpilaste huvi matemaatika vastu pole raugenud. Meie koolist oli võistlustules mõlemas vanuserühmas kolm võistkonda ehk kokku 21 õpilast.

Maakonna parimad olid 5.-6. klasside arvestuses meie kooli õpilased Karl Eerik Läänaru, Oskar Härmaste, Mihkel Saarepera ja Karl Uljas Kütt. 7.klasside võistluse võitis ka meie kooli võistkond koosseisus Mikk Vaarmari, Madis Kõrtsini ja Mattias Stražev. Neid lapsi õpetab õpetaja Siiri Sussi.

Plakatikonkurss "Koos parema interneti poole"

05. veebruaril 2019 toimub rahvusvaheline Turvalise interneti päev, mille raames toimub meie koolis plakatikonkurss internetiohutuse teemal. Ülesandeks on luua plakat, mis näitaks seda, kuidas meie saaksime ise interneti kasutamist turvalisemaks muuta. Täpsem info konkursi kohta on plakatil.

Teatristuudio EGA VIST XIV luulepäevadel "Tuulelapsed"

Rapla Vesiroosi Kooli teatristuudio EGA VIST käis kogemustejahil luulepäevadel Jõgeval. Osalesid Eliis Forsel, Eliise Kundla, Kaisa Ingeliis Masing, Merili Metsniit, Kerstin Rahe, Annabel Vainula, Marta Viikmäe ja Renate Väli. Südamlikkuse eripreemia etendusele ja näitlejapreemia sai Kerstin Rahe. Juhendaja Krista Olesk.

Keskkonnahariduslikud tunnid Rapla Vesiroosi Koolis

7.-11. jaanuarini viis Raplamaa Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist Maarika Männil läbi algklasside õpilastele keskkonnahariduslikke õppeprogramme. Neis osales kokku 12 klassi. Valdavalt kestis programm kaks õppetundi, vaid kahe klassi programmi pikkuseks jäi üks tund.

1.-2. klasside teemaks oli " Eesti imetajad ja nende aastaring " ja 3.-4. klassidel " Aasta "tegijad" 2018 Eesti looduses".

Talvel, kui loomadel on kõige raskem aeg toidu hankimiseks, on igati sobiv metsaelanikele mõelda ja neid paremini tundma õppida.

Imetajate programmis osalejad said ülevaate Eesti imetajate liigirikkusest, õppisid mõistma loomade vajadusi ja kohastumisi ning vaatlesid koljusid ja väljaheiteid ning imetlesid loomade nahkasid. Aasta tegijate programmist osavõtjad said pärast slaidide ja põnevate videote vaatamist oma teadmisi kontrollida täringumängus. Õppeprogrammide käigus täitsid lapsed töölehti, et ikka kõik paremini meelde jääks. Töölehtedel kaunistasid ülesandeid loomade värvilised pildid.

Õpetaja Maarika tunnid olid väga põnevad ja meeldisid lastele. Maarika kiitis meie auditooriumi, mis oli ideaalne ruum õppeprogrammide läbiviimiseks, ja meie asjalikke ning huvitundvaid õpilasi. Ta oli tänulik õpetajatele, kes leidsid aega ja lubasid lastel loodusega tuttavamaks saada.

/Ülleri Poola/

EELKOOL

Rapla Vesiroosi Koolis 2019/2020. õppeaastal kooli alustavatele lastele ja nende vanematele algab eelkool 7.veebruaril 17.30 kooli aulas.

Eelkool toimub neljapäeviti 17.30 - 19.00. Lastel on vajalikud vahetusjalatsid. Kaasa võtta igal kohtumisel pinal, kus on sees 2 harilikku pliiatsit, teritatud värvipliiatsid, pliiatsiteritaja, kustutuskumm, käärid, liimipulk ja A4 mapp töölehtede jaoks.

Vanematele toimuvad infotunnid ja koolitused 7.veebruaril, 7.märtsil ja 4.aprillil ning eelkooli lõpetamine on 18.aprillil.

Eelkooli õpetajad on Triin Kõiv, Lea Lindegron ja Pilvi Pregel.

Terje Raudsepa Tre Raadios

27.detsembril käis Terje Raudsepa Tre raadios külas, kuula interviuud

http://rapla.tre.ee/rapla-vesiroosi-kooli-opilased-koostasid-retseptikogumiku-kuula-intervjuud/

Märkmikud ja ruudustikuga kotid

Nagu pööningult leitud!

Väga põnevad käsitööna valminud käsitsi köidetud raamatud valmisid 7.klasside tüdrukute ja poiste projektitööna käsitöötundides õpetaja Terje Raudsepa juhendamisel.

Fotod: https://drive.google.com/drive/folders/1LdNfaBlFKUaEsQz98GnKCLBGO0eEfxYn


Mõttemängude kotid ehk kabe- või malelaud kotina. Koti üks külg on lapitehnikas ruudustik, mille võib õmmelda kangajääkidest. Kotid valmisid 6.klasside tüdrukute ja poiste projektitööna käsitöötundides õpetaja Terje Raudsepa juhendamisel.

Fotod: https://drive.google.com/drive/folders/1cjdLv7fw8-1MYYf8878V3ErCiNsGzqdH

Vesiroosi piparköögis

Piparkooke mitmel moel Vesiroosi piparköögis - küpsetasime viimasel koolinädalal 5.-9. klassi õpilastega piparkookidest, piparkoogitaignast või piparkoogimaitseainet kasutades erinevaid küpsetisi https://issuu.com/terjeraudsepa/docs/vesiroosi_pipark__gis

Võtke aega pere ja sõpradega – tehke piparkooke, ehitage lumememme või vaadake koos juba sadu kordi nähtud jõulufilme. Lõhn ja tegevus ongi olulised, mis seostuvad piparkookidega, need loovadki õige jõulumeeleolu!

Hoolivaid jõule!

Mõeldes juurte juurde tagasi

EV100. sünnipäeva puhul valminud kogumikust „MÕELDES JUURTE JUURDE TAGASI“ leiad valiku retsepte, mis viivad sind tagasi juurte juurde. Enamiku toite oled ehk kasvõi kordki söönud. Veel parem – ise teinud. Projekti eesmärgiks oli tuua noored toiduvalmistamise kaudu lähemale nende pärimusele, mis võimaldab tulla tagasi „algusesse“ nö. juurte juurde tagasi. Valmistasime kodunduse tundides erinevaid esivanemate toite. Rahvakultuuri hoidmise ja säilitamise eesmärgil on oluline neid mitte unustada ja põlvest põlve ikka edasi kanda. Püüame toidutraditsioone hoida! Ise tehtud – hästi tehtud! Kogumik valmis 8.klasside tüdrukute ja poiste projektitööna õpetaja Terje Raudsepa juhendamisel.

https://issuu.com/terjerauds…/…/m_eldes_juurte_juurde_tagasi

Mõnusat kokkamist!

Tundide ajad 20. ja 21. detsembril

Neljapäeval, 20.detsembril 2018

Tunnid algavad 8.15 ja päev algab tunniplaani teise tunniga. Klassijuhatajatundi ees ei ole (see toimub reedel). Tundide pikkus on 45 minutit.

Õppetundide ajad:

1. 8.15 - 9.00 tunniplaani 2.tund

2. 9.10 - 9.55 tunniplaani 3.tund

3. 10.05 - 10.50 tunniplaani 4.tund

Söögivahetund 1.-4.klass

4. 11.15 - 12.00 tunniplaani 5.tund (8. ja 9.klass 11.00- 11.45)

söögivahetund 5.-9.kl

5. 12.20 - 13.05 tunniplaani 6.tund

6. 13.15 - 14.00 tunniplaani 7.tund

7. 14.10 - 14.55 tunniplaani 8.tund

17.00 – 19.30 V – IX KLASSIDE JÕULUPIDU

Reedel, 21.detsembril 2018

1. 8.15 – 8.55 I kooliaste etendusel aulas (saatjaks klassi- või aineõpetajad) 4.– 9.klass esimeses ainetunnis.

2. 9.05 – 9.45 4.- 6.klass etendusel aulas, teised ainetundides

3. 9.55 – 10.35 7.– 9. klass etendusel aulas, teised ainetundides

Söögivahetud 1. – 4.

4. 10.55 – 11.30 AKTUS kogu kooliperele Sadolin Spordihoones

Söögivahetund 5. – 9.klass

5. 11.50 – 12.20 Klassijuhatajatund. Kommipakkide jagamine.

Lastevanemate Akadeemia loeng 11.detsember 2018 - Nuti-infopäev

Lapsevanemad on oodatud 11.detsembril kell 14.00-15.00 kooli auditooriumisse kuulama psühholoogi/pereterapeuti Kätlin Konstabelit. Teemaks: nuti-ohud, nutisõltuvus, võimalused.

Päkapikupäev 07.detsembril

Päkapikupäev toob 7. detsembril Rapla Vesiroosi Kooli jõulumeeleolu:

  • toimub kõige päkapikulikuma päkapiku valimine
  • viktoriin
  • avatud on postkast jõulusoovide saatmiseks
  • kaarte aitavad meisterdada seitsmendad klassid...
  • mängud ja jõululikud tegevused ootavad osalejaid
  • avatud on jõuluhõnguline KOHVIK!

Soovituslik on kanda punaseid riideid!

Päeva loojad on seitsmendad klassid.

Algklasside jõululaat - 11. detsember 2018

Jõululaadal osalemise meelespea

Õpilaste osalemine Robotexil

Rapla Vesiroosi Kooli 6.kl õpilased osalesid sellel aastal taas Robotexi võistlusel. Eelmisel aastal osalesid samad õpilased Lego joonesõidul, sellel aastal osalesid õpialsed 3 kg Lego Sumos. Võistkond "Kuuenda junsud" võistlesid robotiga "RVK rüütel" - võistkonda kuulusid Karl Jaan Rahula, Oskar Härmaste, Kert Kast. Võistkond "HR" võistles robotiga "Kotkas" - võistkonda kuulusid Helen Forsel ja Ragnar Pregel. Võistkonnad kasutasid osalemisel Lego EV3 robootikakomplekte. Võistkondade juhendaja on Ly Torn.

Võistlusel tuli nii kaotusi kui võite ning õpilased said positiivse kogemuse välisriikide esindajate vastu võisteledes. Enamik vastaseid olid meie võistlejatest vanemad ning seetõttu said meie kooli osalejad veelgi parema kogemuse. Õpilased said võistlusest indu järgmiseks aastaks ning hakkasid juba praegu tegema plaani järgmise aasta Robotexiks. Nendel tekkis ideid, kuidas peab oma seadmeid ehitama ja pragrammeerima ning mida veel muuta, et robotid toimiks ideaalselt.

1.-4. klassidele toimus kostüümipidu

Kooli tugiõpilased viisid neljapäeval, 22. novembril 1.-4. klassidele läbi mängude- ja tantsuderohke kostüümipeo.

Pildid toimunud peo kohta:

https://drive.google.com/drive/folders/1bxbXt7O7nC4ADmoqqetzJyq9ZbPNkE1X?usp=sharing

Daily koolitoitlustuse rahulolu uuring

Taas toimub Daily koolitoitlustuse kliendi rahulolu uuring. Uuring viiakse läbi sellel aastal perioodil 12.11-30.11.2018.

Küsitluse läbiviimise mehhaanika on veebipõhine, millele saavad vastata õpilased ja koolitöötajad.

Link küsitlusele: http://www.ankeet.ee/a/tanuke

Staaridega ühine „pudrutamine“.

31.oktoobril osalesid fortuuna tahtel õpilased Rapla Vesiroosi Koolist õpetajate Terje Raudsepa, Pilvi Pregeli ja Triin Kõivu juhendamisel Solarise Vapianos pudruprogrammi finaalüritusel.

Õpilastega koos kokkasid sel aastal Solarise Vapianos UKU SUVISTE (laulja, laulukirjutaja ja muusika-produtsent), MERLE LIIVAK (ajakirja EMA peatoimetaja ja Kahvliahvi kokaraamatute autor), JÜRGEN PÄRNSALU (Star FM hommikprogrammi juht ja osaleja seriaalis Padjaklubi) ja ŽENJA FOKIN (stilist ja saatejuht). Ürituse juht oli Aasta Parim Naisraadiohääl PILLE MINEV. Külla tuli ka laste sõber professor TERA.

Esmakordselt kuulutati välja AASTA PUDER. Tiitel läks pudrule, mida programmi raames õpilased kõige enam ise valmistasid ja lemmikpudruks ehk AASTA PUDRUKS sai KAERAHELBEPUDER.

Pildid finaalüritusest: https://drive.google.com/drive/folders/18NZy99qACLgyyHvW1VLS0ia8ipW3ups6?usp=sharing

Teine pildikaust finaalüritusest: https://drive.google.com/drive/folders/1WH5LJQUEb7OxEf_Hu9oUtFLK-bUfhx2E?usp=sharing

Hommikusöögi kampaania Daily koolisööklates

6.11-30.11 toimub Daily koolisööklates hommikusöögi kampaania. Kampaania eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu hommikusöögi vajalikkusele.

Täpsem kampaania info on meie kodulehel http://www.daily.ee/ee/schools

Vesiroosi õpilased said ronimisseina

Rapla Vesiroosi kooli õpilasi tabas meeldiv üllatus kui nad nädala alguses koolivaheajalt tagasi tulid. Osale koolimaja seintest paigaldati ronimisseinad ning direktor Jaan Reimund ütles, et need on osutunud äärmiselt populaarseks. “Igal vahetunnil käiakse seal ronimas,” rääkis ta. Ronimisseinad rajati 1. – 3. klassi ruumide juurde, sest kool eeldas, et need võiksid pakkuda huvi just noorematele õpilastele. Nagu selgus, siis tegelikult käivad seal meelsasti turnimas ka vanemate klasside õpilased. Reimund lisas, et seda vaatepilti näeb eriti siis kui algklasside tunnid on juba läbi ja nooremad õpilased on koju läinud. Kuna seinad ei ole väga kõrged, siis pigem meeldib õpilastele ronida vertikaalselt ühelt poolt teisele kui alt üles. Reimund rääkis, et üks õpilane oli uuest ronimisseinast nii vaimustuses olnud, et kutsus isegi oma vanemad seda vaatama ning pildistama. Ronimisseinte paigaldamine on üks osa programmist Liikuma kutsuv kool.

Artikkel: Siim Jõgis. Raplamaa Sõnumid. 01.11.2018

Vesiroosi kooli seintele paigutatud ronimisseinad on laste poolt hästi vastu võetud.

Foto: Siim Solman.

Ajakiri Käsitöö ja näitus "100 loometööd koolidest"

EV100. sünnipäevaks ilmus eriline ajakiri Käsitöö ja avati näitus "100 loometööd koolidest" Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis (Tallinn, Pikk 22), mille sisuks on kõikide maakondade õpilaste ja õpetajate loometööd. Ajakirjas ja näitusel on ka Rapla Vesiroosi Kooli õpilaste ja õpetajate käsitööd. Õpilaste pitsilised lambid on valminud koostöös käsitööõpetaja Terje Raudsepa ja tehnoloogiaõpetaja Eedo Lubi juhendamisel. Käsitöötunnis on kootud lambikatted ja tehnoloogias valmistatud lambile karkass. Lambid valmistasid praegu 9.klassis õppivad Lisbet Lillemägi ja Romi-Liis Poobus. Lisaks on ajakirjas õpetaja Terje Raudsepa Kihnu tippudega kaunistatud kleidid ja lugu Raplamaa õpetajaga tuttavaks.

Loomerõõmu kõigile!

Pildid on siin: https://drive.google.com/drive/folders/1Fgu2uFHtfr-2BKkp-UlC2RxdWIzE9VkE?usp=sharing

Kantselei lahtiolekuajad koolivaheajal

22. - 25. oktoobril on kantselei avatud 9.00-13.00.

26. oktoobril on kantselei suletud.

Rapla Vesiroosi Kooli õpilased majandusviktoriinil Creatlon

Üleriigilisel majandusviktoriinil Creatlon oli osalejaid 62 koolist, kokku 1471 õpilast. Rapla Vesiroosi Koolist osales 30 õpilast, neist 5 õpilast 9. klassidest ja 25 õpilast 7. klassidest. Meie kooli parim oli Krislin Pihus 9.b klassist, kes sai üldarvestuses 16. koha. Õpilasi suunasid e- viktoriinil osalema õpetajad Tiina Lehemets, Reet Rospu ja Heli Heinaste.

Koolitaja Grete Arro loengumaterjal (18.10.2018)

Lastevanemate Akadeemial esinenud koolitaja Grete Arro materjal asub lingil https://drive.google.com/file/d/1Q63gOrzziJGNyC1gExCFRU6sDCHY2PmB/view?usp=sharing

Ka Rapla Vesiroosi Kooli 3.c klass pudrutas

Ka Rapla Vesiroosi Kooli 3.c klassi 19 õpilast arutas mitme tunni jooksul läbi erinevaid pudruretsepte,

proovis kiirpakkide putrusid erinevate maitsetega ja siis keedeti õpetaja Triin Kõivu ja Pilvi Pregeliga nelja erinevat putru, et proovida neid erinevate lisanditega.

Väikesed kokad said keeta odra-, rukki-, riisihelbe- ning neljaviljaputru.

Pudrule maitseks prooviti mustikaid, granattõuna-, päevalille- ja kõrvitsaseemneid, sulatatud juustusid, banaani, täissuitsuvorsti tükke, kreegi- ja kabatsoki-sidrunimoosi, riivitud porgandit ja õuna jms.

Eraldi segati kokku riisihelbepudru kaneeli, vähese suhkru ja riivitud õunaga, et saada

õunakoogimaitselist putru.

Tegutsemisest on pildid ja 10-sekundiline filmilõik järgmisel aadressil:

https://drive.google.com/drive/folders/1txf-0Vs1nQqsNXKHGP7zGUG3mtgOv4_y?ogsrc=32

Rapla Vesiroosi Kooli pudrutamine

Rapla Vesiroosi Kool osales „pudrutamise“ programmis koos kodunduse õpetaja Terje Raudsepaga.

Kodunduse tunnis valmistasid 6.d klassi õpilased riisi- ja kaerahelbeputru aga lemmikpudruks osutus kakao-banaani-RUKKIHELBEPUDER.

8.d klassi õpilased keetsid riisi- ja mannaputru aga eriti maitses karamelli-KAERAHELBEPUDER.

Pudrutada soovisid ka 9.b klassi õpilased, kes valmistasid kaerahelbeputru erinevate marjadega.

Veerandi viimasel päeval valmisid 5.b klassi õpilastel imemaitsvad pudrud. Valmistati

soolane NELJAVILJAPUDER HAKKLIHA JA RIIVJUUSTUGA. Lisaks riisipuder maasika toormoosi, šokolaadi ja võiga. Mannapuder mustikate ja vaarikatega ning neljaviljapuder banaani, šokolaadi ja marjadega.

Täname pudruprogrammi ja värvilist sügist kõigile pudrutajatele!


Pilte saab vaadata SIIT.

Lastevanemate Akadeemia

Rapla Vesiroosi Kooli aulas

18. oktoobril 2018.a algusega kell 17.30

Kavas:

17.30 tervitavad direktor Jaan Reimund ja õppealajuhataja Marike Uusjärv

17.45 – 18.45 „Kuidas toetada ja hoida lapse õpimotivatsiooni?“ Grete Arro, doktorikraad Tallinna Ülikooli Psühholoogia Instituudis.

18.50 – 19.30 klasside koostöökohtumised

RVK koolipere

Algavad keskkonnahariduslikud õppeprogrammid

Tänu Keskkonnainvesteeringute Keskuse ( KIK) poolt rahastatud projektile „ Keskkonnateadlikkuse programm Rapla Vesiroosi Koolis” algavad riiklikku õppekava toetavad õppekäigud erinevatesse looduskeskustesse. Projekt võimaldab igal klassil osa saada kooliaasta jooksul ühest aktiivõppeprogrammist. Infot kavandatud õppekäikude kohta saab lugeda kooli kodulehelt kalendrist ja aastaringist.

18. oktoobril sõidavad 4. klassid Pärnusse Pernova Loodusmajja õppima Eesti maavarasid ja osalema planetaariumitundi.

9. klassid aga reisivad Kurgja külla TTÜ Särghaua õppekeskusesse õppeprogrammile " Eesti geoloogiline ehitus ja maavarad" ning praktilisele tegevusele kiviõpituppa. Soovime neile toredat õppepäeva!

Neljandate klasside ettelugemisvõistlus

Kolmapäeval, 10.oktoobril, toimus meie kooli raamatukogus 4-te klasside ettelugemisvõistlus „Kus hundist räägitakse“. Neljanda klassi õpilased ning õpetajad Krista Lumiste ja Küllike Juurik kuulasid Madle Kundla, Helis Kõivu, Ronnie Richard Rüüsoni, Alissa Saare. Triinu Grüneri, Martin Kala, Mia Lota Sutteri ja Kaspar Koit Kipperi 2 minutilisi ettelugemisi enda poolt valitud raamatutest. Võitjateks osutusid 4.a klassi Madle Kundla ja 4.b Mia Lota Sutter, kes lähevad edasi 18. oktoobril toimuvale maakondlikule ettelugemisvõistlusele Rapla Keskraamatukokku. Aitäh žüriile – huvijuht Maili Metssalu, õpetajad Lea Lindegron ja Marina Allikof.

Loo autor: Ene Saldu

Fotode autor: Eva Hindremäe

Lastevanemate Akadeemia

Rapla Vesiroosi Kooli aulas

18. oktoobril 2018.a algusega kell 17.30

Kavas:

17.30 tervitavad direktor Jaan Reimund ja õppealajuhataja Marike Uusjärv

17.45 – 18.45 „Kuidas toetada ja hoida lapse õpimotivatsiooni?“ Grete Arro, doktorikraad Tallinna Ülikooli Psühholoogia Instituudis.

18.50 – 19.30 klasside koostöökohtumised

RVK koolipere

VEPA Käitumisoskuste Mängu programm Rapla Vesiroosi Koolis

Alates septembrist on meie kool liitunud VEPA Käitumisoskuste Mängu programmiga, mille eesmärk on kaasa aidata õpilaste eneseregulatsiooni, sotsiaalsete oskuste ja keskendumisvõime arendamisele. Meie koolis rakendavad VEPA metoodikat õpetajad Riina Lõhmus ja Triin Kõiv.

VEPA on tõenduspõhine metoodika, mis sai alguse USA-s (Good Behavior Game, GBG, nime all) ja mille mõju lapse käekäigule tulevikus on tõestatud mitmete uuringutega. Eestis toimub VEPA programm alates 2014. aastast ja seda on katsetatud 106 koolis üle Eesti.

VEPA metoodika eripära seisneb selles, et mänguliste võtete abil õpetatakse lastele tähelepanu ümberlülitamist ja oma käitumise kohandamist vastavalt olukorrale. Suur rõhk on pandud ka tunnustamisele ja üksteise märkamisele.

Rohkem informatsiooni VEPA kohta leiate leheküljelt www.vepa.ee ja Facebooki grupist www.facebook.com/vepamang. Lapsevanematele võib pakkuda huvi brošüür VEPA kodu, mis tutvustab VEPA elementide kasutamist kodukeskkonnas (www.issuu.com).

TORE suvekooli tänukiri

TORE suvekoolist saabus tänukiri meie kooli TORE juhendajatele Pilvi Pregelile ja Triin Kõivule:

Suur tänu Rapla Vesiroosi Kooli TORE juhendajatele osalemast TORE suvekoolis „Annan endast parima „Meie TORE Eesti”. Oleme uhked teie TORE juhendajate ja torekate üle, et nad loovad iga päev teie majas palju koolirõõmu! Tundkem uhkust ka teie!

Koolisööklate projekt "Avatud koolisöökla"

Projekt toimub. 01.10 - 05.10. 2018.

Ajavahemikus kell 13.00-14.00 avatakse koolisöökla uksed lapsevanematele ja kutsutakse lapsevanemaid maitsvat koolilõunat sööma.

Koolilõuna eest saab lapsevanem tasuda sööklas kohapeal.

Teemapäevad Daily koolisööklates

PIKAPÄEVAKOOL


Alates kolmapäevast, 05. septembrist alustab kohe tundide lõppedes PIKAPÄEVAKOOL, mis kestab 16.30-ni.

Ühine söömine kell 14.15. Toit maksab 1€ kord ettemaksuna. Täpsem info https://www.vesiroos.edu.ee/%C3%BCldinfo/toitlustamine

Iga ilmaga on lapsed õues, palume hommikuti jälgida riietust. Pikapäevakooli reeglid hetkel muutumises, tutvustatakse lastele jooksvalt.


Meeldivat koostööd soovides

pikapäevakooli õpetajad.


NB! Õpilase pikapäevakooli nimekirja kandmise aluseks on lapsevanema avaldus.

Palume need saata lapsega või elektroonselt klassijuhatajale hiljemalt 07. septembriks.

ÕPPEAASTA AKTUSTE AJAKAVA - 3. september 2018


09:50 Klasside kogunemine. Klassijuhatajatundide ruumid, et õpilased teaksid, kuhu nad minema peavad, asuvad SIIN. 1. ja 9. klasside õpilased kogunevad 1. klasside õpperuumide juures ja moodustavad paarid

10:00 Avaaktus 1. - 9. klass (trepiaktus + pildistamine)

10:30 1. ja 9. klasside aktus Aulas, järgneb 1. klasside pildistamine, 2. - 5. klass sööklasse sööma, 6. - 8. klass klassijuhatajatund

11:00 2. - 5. klass klassijuhatajatund, 6. - 8. klass sööklasse sööma

11:30 1. ja 9.kl klassijuhatajatund, 2. - 8. klass Aulas Improteater Impeerium etendus (kestvus kuni 40 min)

11:50 Alates 11:50 on sööklasse oodatud 1. ja 9. klasside õpilased

Tasuta sõidust Rapla valla õpilastele

Alates 1. juulist 2018 on kuni 19-aastastel (kaasa arvatud) noortel õigus maakonnaliinidel tasuta sõita. Kuni Raplamaa bussid ei ole veel varustatud tasuta sõidu registreerimiseks vajalike seadmetega, väljastab bussijuht sõitjale 0 eurose pileti. Sel juhul on bussijuhil õigus küsida dokumenti (nt ID-kaart, õpilaspilet), mis tõendab tasuta sõidu õigust.

Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus plaanib Raplamaa bussid uute seadmetega varustada 1.oktoobriks 2018. Peale 1. oktoobrit tuleb tasuta sõiduõiguse kasutamiseks bussi sisenedes kaardilugejas registreerida oma ühiskaart. Tasuta sõiduõiguse sidumiseks ühiskaardiga tuleb kaart isikustada. Isikustada saab kaarti tasuta internetis www.pilet.ee või 1 eurose teenustasu eest müügipunktides. Bussides ühiskaarte isikustada ei saa! Piletisüsteemis saab sõiduõiguse ja soodustuse tõendamiseks kasutada järgmisi kaarte: Tallinna ja Harjumaa Ühiskaart, Atko Kohtla-Järve Ühiskaart, GoBus Ühiskaart, Ridango Ühiskaart, Tartu bussikaart, Pärnumaa Ühiskaart. Raplamaal hakatakse levitama Ridango kujundusega ühiskaarte (oranži värvi). Ühiskaardid tulevad müüki Raplas (Omniva kontor, R-kiosk, Selver) ja neid saab osta ka bussidest. Kaardi hind on 2 eurot.

Rapla Vallavalitsuse otsuse alusel saavad Eesti rahvastikuregistri järgi Rapla valla sissekirjutusega kuni 19-aastased (kaasa arvatud) õpilased esmased ühiskaardid tasuta. Kui ühiskaart juhtub kaotsi minema või purunema, siis korduskaardi peavad õpilased või nende vanemad hankima müügikohtadest ise. Tasuta ühiskaardid jaotatakse valla koolide õpilastele koolides. Need õpilased, kes õpivad väljaspool Rapla valda, peavad esmase tasuta ühiskaardi saamiseks pöörduma Rapla Vallavalitsusse (hariduse spetsialist Lea Leppik, lea.leppik@rapla.ee). Soovi korral antakse ühiskaardid tasuta ka õpilastele, kes seda igapäevaks kooli sõitmiseks ei vaja. Saadud ühiskaart tuleb internetis isikustada. Isikustamist aitavad vajadusel teha Rapla valla koolid, vallavalitsus, teenuskeskused, raamatukogud.

Täpsemalt ühiskaartide jaotamisest ja isikustamisest teavitatakse esimesel võimalusel, palun jälgige infokanaleid – Rapla valla kodulehte ja facebooki!

Õpikute ja töövihikute kätteandmine

Õpikute ja töövihikute kätteandmine raamatukogust toimub järgmistel aegadel:

Neljapäev, 30. august

09.00-10.00 4.klassid

10.00-11.00 5. klassid

11.00-12.00 6. klassid

12.00-13.00 7. klassid

Reede, 31. august

10.00-11.00 8. klassid

11.00-12.00 9. klassid

1.-4. klassid saavad õpikud ja töövihikud õppetöö alguses koos klassijuhatajaga.

Õppeaasta avaaktused Rapla Vesiroosi Koolis

2018/2019 õppeaasta avaaktused Rapla Vesiroosi Koolis.

3. septembril 2018

10.00 kogu koolipere avaaktus

10.30 1. ja 9. klassi aktus


Loodusmatk Soomaale

4.juulil külastasid RVG loodushuvilised õpilased ja lapsevanemad Soomaa rahvusparki. KIK-i rahalisel toel teoks saanud retkel vaadati looduskeskuses filmi elust Soomaal, matkati Riisa õpperajal ning sõideti kanuudega Raudna jõel. Üleujutuste poolest kuulsas piirkonnas püsivad jõed suvisel ajal rahulikult oma sängides ning viiendale aastaajale omaseid vaateid näha polnud. Matkal pakkusid silmailu kahel pool laudteed õitsev jänes-villpea ja rabaservas valminud mustikad. Palju elevust tekitas räätsadega kõndimine älvestel.

/Maigi Novek/

Kantselei ja koolimaja lahtioleku ajad vaheajal

04. juulist -1. augustini kantselei suletud.

Koolimaja avatud tööpäeviti 8.00-13.00

1. klassis vajaminevad asjad

1. klassi on õpilasel vaja:

• vahetusjalatsid (heleda tallaga), jalatsikott

• lühike ja pikk dress, dressikott

• spordijalatsid (nii sise- kui ka välistundideks)

• õpilaspileti kaaned

• vihikud (joonitud, ümbrispaberitega)

joonelised: 16 joont õhuke (1 tk), abijoontega (2 tk)

ruudulised (3 tk): matemaatika (väikese ruuduga)

• tugevate kaantega ja kummiga suletav A4 mapp töölehtede jaoks

• pinal

- harilik pliiats (3 tk)

- kustutuskumm (pehmem)

- pliiatsiteritaja (kogumistopsiga)

- värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi)

- viltpliiatsid

- joonlaud (üks lühem 10 cm ja üks pikem 30 cm)

Kunsti- ja tööõpetuse vahendid:

• KARP KUNSTITARVETE HOIDMISEKS (sobib kingakarp)

• A3 mapp joonistuste hoidmiseks

• guaššvärvid

• vesivärvid (akvarellid)

• guašipintslid (lapikud) ja akvarellpintslid - väike, keskmine, suur

• veetops

• käärid

• liim (liimipulk ja PVA liim)

• õlipastellid

• joonistuspaberid (A3 1 tk ja A4 1 tk, 20 lehte plokis)

• värvilised paberid (A4 formaadis)

• suur lauakat, et A3 paber peale mahuks

  • plastiliin

* Kõigile lapse asjadele nimed peale märkida.

Õpilaspäevik on kingitusena kooli poolt

1. klassid 2018 ja lastevanemate koosoleku aeg augustis

1. klassi vastuvõetud õpilaste nimekirjad

1. klassi lastevanemate koosolek toimub 23. augustil 2018 algusega kell 17.30 Rapla Vesiroosi Kooli aulas.

1.a klass

Klassiõpetaja Krista Lumiste

1. Allvee Kristofer

2. Arhipov Annabell

3. Evestus Johannes

4. Jakk Mariette Johanna

5. Kalda Kustas

6. Kangur Rosmary

7. Kidra Katrin

8. Kupponen Lisanna

9. Kuusk Rico-Ronan

10. Lehtmets Casandra

11. Lehtmets Lysandra

12. Lill Gertu

13. Merila Lisandra

14. Mõtsnik Marten

15. Piirimets Ranel

16. Puntso Marleen

17. Räbovõitra Oliver

18. Soitu Henrick

19. Tšumitšev Trevor

20. Viidemann Marten

1. b klass

Klassiõpetaja Küllike Juurik

1. Aru Rosanna

2. Brecher Karl Otto

3. Forsel Hugo

4. Jänes Elisabeth

5. Kase Kirke Liise

6. Kobar Neleliis

7. Kõlamets Keitlin

8. Laur Raian

9. Lõhmus Kertu

10. Mitev Jette

11. Mölder Sten Kaspar

12. Ploom Gedi

13. Pärna Voldemar

14. Rokk Rebeka

15. Saareoks Markus

16. Tamre Tõnu

17. Tooming Kertu

18. Türk Toomas

19. Valgma Lisette

20. Võsa Jakob

1.c klass

Klassiõpetaja Triin Vennikas

1. Emberg Randar

2. Grüner Mari

3. Illipe Gregor

4. Isakar Kert

5. Kadarpik Lenna Mette

6. Kaurson Rosanna Sandra

7. Kohari Karoliina

8. Leega Ketriin

9. Lehtmaa Sander

10. Leier Hanna-Liisa

11. Lumiste Õnneliis

12. Nurmsoo Ralf Ander

13. Pihus Kristelle

14. Pikner Eliise

15. Rasmussen Tanel

16. Sammal Robin

17. Teubner Laura

18. Toome Rassel

19. Untera Hugo

20. Vannas Laura