Raplamaa Teatripäevad Järvakandis - sügis 2020

Meie lastele kujunes tavaliselt rahulik sügisperiood seekord väga aktiivseks ja üllatuslikult edukaks. Võibolla tegi isegi head see etenduste suvine seisuolukord. Igal juhul otsustasid 3 truppi oma etendused taas üles soendada ja festivalidel osaleda.Tänud ka teistele juhendajatele, kes tõid oma trupid kohale Kivi Vigalast, Juurust, Kohilast ja muidugi ka Järvakandist. Meie koolist andsid luuleetenduse 4. klassi lapsed : „Meie tänav“ Olivia Saare ja Ira Lemberi luuletustest seatud. Etendus pälvis eripreemia parima poiste ja tüdrukute koostöö eest. 5 klassi näitlejad esitasid Fr.R.Faehlmanni müütiliste muistendite põhjal seatud lavastuse „Maailma algus“. See etendus pälvis eripreemia pärimuskultuuri hoidmise eest ja trupp saadeti ka algklasside astmes vabariiklikule festivalile maakonda esindama. Kolmanda etenduse andsid 6. klassi noored ja see oli luulekava „Kõik tahavad lennata“, seatud samuti O. Saare ja I. Lemberi luulest. Etendust kiideti terviklikkuse eest ja saadeti põhikooli astmes maakonda esindama vabariiklikule festivalile.

NB! Fotode autor on Kristi Mazmanjan