Erasmus+  projekt

"Interactive and inclusive cultural heritage"

Rapla Vesiroosi Kool osaleb 2022-2024 Erasmus+ rahastatavas projektis nimega "Interactive and inclusive cultural heritage" ("Interaktiivne ja kaasav kultuuripärand"). Eesti kooli koordinaator on õpetaja Ly Torn, projekti koordinaatoriks on Läti kool.

Projektis osalevad 5 kooli Lätist, Hispaaniast, Portugalist, Ungarist ja Eestist.

Projekti eesmärk on luua mobiilirakendustel toimivaid orienteerumis- ja aardejahil põhinevaid mänge partnerriikide kultuuripärandi kohta. Igal riigil on ka oma teema, näiteks Lätis keskenduvad mängud multikultuursuse uurimisele, Ungaris transpordivahenditele, Portugalis ajaloole, Eestis loodusele ja Hispaanias spordile. Lõpptooteks on interaktiivsete ja kaasavate mängude kogumik iga partnerriigi kultuuripärandi kohta. Projekti raames tegelevad õpilased ka võrgustike loomisega: esitlused koolide, riikide ja linnade kohta. Lisaks toimuvad ka õpilaste veebikohtumised ja õppereisid projektis osalevatesse riikidesse. 

Meie koolist kuuluvad projekti meeskonda 2 õpetajat (Ly Torn ja Kärt Kaseorg-Korbe), juhtkond (Jaan Reimund, Marike Uusjärv ja Kaia Poom) ja 7.kl õpilased, keda õpetab õpetaja Kärt Kaseorg-Korbe. 

Projekti ametlik veebileht: https://sites.google.com/view/erasmusiich 

Meie meeskond: 

Projektis olevate koolide asukoht kaardil.

Projektis osalevad koolid: