Raplamaa teatripäevad kooliteatritele

Sina, näitleja, pead enne kõiki teisi kunste

valdama elujälgimise kunsti.

Sind jälgitakse, et näha,

kui teravalt oled sa jälginud…

B.Brecht

RAPLA MAAKONNA TEATRIPÄEVAD KOOLITEATRITELE

Teatripäevadel on kavas:

* Kooliteatritruppide etenduste vaatamine + arutelu „Innustava Kogu“

liikmetega- vajalik ning profesionaalne tagasiside!

* Õpitoad- minikoolitus kooliteatritegijatele- uued kogemused loometööks J

Innustust ja koolituskogemusi jagavad (soovime õpituba pakkuda mõlemal päeval enne etendusi):

Ragne Veensalu, Tarvo Krall, Eli Sukles, Ragnar Toompuu ja vajadusel lisajõud .

* Üllatuslik õhtu osalejatele!!!

* Maakonda esindavate truppide valimine vabariiklikele festivalidele, 3 vanuseastet!!!

Etendusi ei järjestata, peame oluliseks innustavat ja sõbralikku tagasisidet ja olulise märkamist!

OLULINE :

Lisana kaasapandud osavõtuankeeti ootan hiljemalt 08.märtsiks!

Kui etendus ei saa lavaküpseks, tule siiski teatripäevadele ja vaata teisi,osale õpitoas !

Ankeetide laekumisel paneme kava kokku ja loodame teile saata hiljemalt 15.märtsiks.

Ilmselt alustame reedel kella 14.00 ajal ja lõpetame laupäeval lõunaks. Kuid kõik sõltub osalejate soovidest ja arvust- palun juhendajatel ankeedid kindlasti saata õigeks ajaks.

Igalt osavõtvalt trupilt ootame

... koos ankeediga (meili teel) või teatripäevadele saabumisel (trükitult) oma trupi kohta väikest iseloomustust või tutvustavat juttu, võimaluse korral ka fotosid (teatripäevade lõppemisel tagastatakse). Paneme need üles osalejaid tutvustavale stendile !

... kui on siis pilte oma trupi tegemistest (cd-l või mälupulgal: laseme neid suurel ekraanil)

... oma etenduse kavalehte 6 eksemplaris (Innustajatele ja stendile)- selle palume tulles kaasa võtta.

!!! Austa meie maja korda: võta kaasa VAHETUSJALATSID, muidu oled sokkides!

ööbimiseks vajalik magamiskott ja alus: magame koolimajas, pesemisvõimalus tualettides ja laupäeva hommikul Sadolini spordihoone duširuumides.

Rahadest: Teatripäevade osavõtumaks 13.- (sisaldab toitlustust mõlemal päeval, kokku 4 korda)

Rapla Vesiroosi Kooli õpilastele osavõtumaks 10.-

Tasuda hiljemalt 15.märtsiks kontole: MTÜ Vesiroosi Kool, a/a EE221010220050880011,

Palun kindlasti tasuda osalustasu kogu grupil korraga ja lisada selgitusse trupi nimi või kool +“teatripäevad 2019“.

Kallid juhendajad, pidagem kinni tähtaegadest, et töö sujuks!!!

Korraldaja: Krista Olesk, Rapla VK draama- ja teatriõpetaja

Tel. 5215990, krista.olesk@vesiroos.edu.ee; tarsi@hot.ee

TÄNAME TEATRIPÄEVADE TOETAJAID:

Raplamaa Omavalitsuste Liit-Arengufond, Eesti Rahvuskultuuri Fond, Eesti Kultuurkapitali Raplamaa ekspertgrupp, Eesti Harrastusteatrite Liit, Rapla vallavalitsus, Rapla Vesiroosi Kool

Osavõtuankeedi väljaprintimiseks või arvutisse salvestamiseks on vaja faili peale klõpsata ja see avada. Seejärel asub toimingute tegemise nupukesed parempoolses ülemises servas.

ANKEET.docx