Luulepäevad Jõgeval „Tuulelapsed“

"Ega Vist" taas Betti Alveri luulepäevadel "Tuulelapsed 2020"

24.-25. jaanuaril käis meie kooli teatristuudio "Ega Vist" taas Betti Alveri luulepäevadel "Tuulelapsed 2020" . Sellel aastal pandi kavad kokku Olivia Saare, Ira Lemberi ja Maimu Linnamäe luuleloomingust. Olid sisutihedad elamused ja luulerikkad kogemused. Aitäh osalejatele meeldiva nädalavahetuse eest. Ansamblimängu eripreemia lavastusele „Kõik tahavad lennata“

Rapla Vesiroosi Kooli teatristuudio “Ega Vist” 5.klassi trupp(Triinu Grüner, Karoliina Kelder, Liandra Leo, Berit Mõtsnik, Mia Riismaa, Mia Lota Sutter) ja lavastusele „Meie tänav", 3.klassi trupp (Getter Karik , Olle Land, Birgitta Olesk, Mariliis Põhjala, Kevin Raudsepp, Renate Riis, Indrek Susi, Sofia Timofejeva, Greete Viltok)

Lisaks näitlejapreemiad : Indrek Susi, Olle Land, Kevin Raudsepp

Juhendaja Krista Olesk

Teatristuudio 3. klassi trupp osales 18.-.19 jaanuaril 2019 Jõgeval B.Alverile pühendatud XIV luulepäevadel „Tuulelapsed“. Meie etendus „Kuu muinasjutt“ pälvis nõukojalt ilusa ja puhta etenduse hinnanguna südamlikkuse eripreemia ning näitlejapreemia Kerstin Rahele. Näitlejatena olid laval Eliis Forsel, Eliise Kundla, Kaisa Ingeliis Masing, Merili Metsniit, Kerstin Rahe, Annabel Vainula, Marta Viikmäe ja Renate Väli.