30. lend - 2018

12.mü klass, klassijuhataja Mailiis Meitsar

1454. Andero Anto

1455. Pille Esnar

1456. Gerth-Genneth Habo

1457. Getter Hämarsalu

1458. Eleryn Jäer

1459. Lisette Kabel

1460. Gerli Kiis

1461. Alvar Kuusma

1462. Kätri Laak

1463. Annemari Laane

1464. Rain Laanemets

1465. Liis Lee

1466. Kairo Lett

1467. Ketter Linna

1468. Vivian Loorents

1469. Maris Maasalu

1470. Ketter Raidma

1471. Anett Rajasalu

1472. Liis Tepner

1473. Tiina Traumann

1474. Sindy Tsukker

1475. Kaia-Liisa Tõntsohn

1476. Laura Övel

12.lr klass, klassijuhataja Kersti Nõu

1477. Karmo Alteberg

1478. Markus Gross

1479. Robert Haljas

1480. Anna-Lisett Hansen

1481. Gregor Ilves

1482. Oliver Paul Jäär

1483. Erik-Henri Karjus

1484. Karl Konnapere

1485. Markus Laidmets

1486. Alexandra Lehtmets

1487. Carol Liaks

1488. Tanel Loigom

1489. Sander Lõhmus

1490. Martin Müts

1491. Tanel Nipernadi

1492. Anni Pajo

1493. Karel Pärn

1494. Kaur Matthias Raavel

1495. Kristen Remmik

1496. Laura Tamm

1497. Triin Tepner

11 mü klass, klassijuhataja Heli Heinaste

Maris Adoma

Mariann Gabriel

Helena Jaaksoo

Diana Jääger

Getter Kala

Kaarel Kalmus

Marta Kaunis

Kristin Kilter

Kristjan Kruusimägi

Jarmo Lõbu

Martin Meresmaa

Kaur Pesor

Riko Putk

Martin Raudsepa

Robert Rokk

Kadi-Triin Varik

11 lr klass, klassijuhataja Siiri Sussi

Sigrid Illipe

Siret Kroon

Karl Leppik

Renek Lukas

Karl Lõhmus

Kendra Metsis

Liivika Mölder

Kristel Nipernadi

Teelia Parve

Kert-Innar Robam

Martin Rõõs

Kadri Schihalejev

Katarina Tamm

Aileen Umal

Armanda Vardi

Mihkel Väli

10 mü klass, klassijuhataja Tiit Kessel

Rando Aav

Kristin-Arete Galka

Kristofer Kraani

Germo Lauri

Agnes Palandi

Gert-Egert Puusepp

Catherine Randlaht

Karina Rogina

Teet Tammelaan

Carl-Johann Valdmann

Gert Emil Villard

Anu Västra

10 lr klass, klassijuhataja Tatjana Palusaar

Deran Eric Aalde

Pirgit Asi

Mariliis Ehrenpreis

Ketlin Hamburg

Karl-Knut Kanemägi

Kettrin Kasenurme

Maian Kesküll

Kristina Kristal

Geete Kruusimägi

Veiko Linamäe

Sten Kenert Maalinn

Marit Mutli

Isabel Mündel

Mert Olesk

Kelli Peetrimäe

Arp Riismaa

Kevin Ross

Kristin Runnel

Sven Rännel

Alondra Saar

Märt Sarapuu

Marcus Silm

Siim Sule

Anette Tammik

Ander Vaiknurm

Brigitta Vanker

Olle Viltok

Ville Viltok