Päevakava

  1. Tundide ajad

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, reede

I – IV klass

1. 8.15 - 9.00

2. 9.10 - 9.55

3. 10.05 - 10.50

söögivahetund

4. 11.15 - 12.00

õuevahetund

5. 12.25 - 13.10

6. 13.20 - 14.05

7. 14.15 - 15.00

8. 15.10 - 15.55

V-VII klass

1. 8.15 - 9.00

2. 9.10 - 9.55

3. 10.05 - 10.50

õuevahetund

4. 11.15 - 12.00

söögivahetund

5. 12.25 - 13.10

6. 13.20 - 14.05

7. 14.15 - 15.00

8. 15.10 - 15.55

VIII-IX klass

1. 8.15 - 9.00

2. 9.10 - 9.55

3. 10.05 - 10.50

vahetund

4. 11.00 - 11.45

söögivahetund

5. 12.25 - 13.10

6. 13.20 - 14.05

7. 14.15 - 15.00

8. 15.10 - 15.55

Neljapäev

I – IV klass

1. 8.15 – 8.35 kl.juh.

2. 8.45 - 9.30

3. 9.40 - 10.25

söögivahetund

4. 10.50 - 11.35

õuevahetund

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15.30

V – VII klass

1. 8.15 – 8.35 kl.juh.

2. 8.45 - 9.30

3. 9.40 - 10.25

õuevahetund

4. 10.50 - 11.35

söögivahetund

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15.30

VIII – IX klass

1. 8.15 – 8.35 kl.juh.

2. 8.45 - 9.30

3. 9.40 - 10.25

vahetund

4. 10.35 - 11.20

söögivahetund

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15.30

4. Pikapäevakooli päevakava

Üldpõhimõtted:

Aidata leida erinevaid võimalusi õpilaste vabaaja sisustamiseks.

Jälgida õpilaste osalemist pikapäevakoolis ja suunata õpilasi ringidesse.

Aidata õpilasi koduste ülesannete täitmisel.


Esmaspäev õpetajad Karmen Jääger ja Küllike Juurik

12.00 - 13.15 Kogunemine, mängimine, õppimine

* 13.00 – 14.00 Keraamika (pikapäevakooli õpilastele osalustasu 1€)

13.15- 13. 45 Tegevused õues või õppimine

14.00 – 14.30 Söömine

14.30 – 15.30 Tegevused õues

15.30 - 16.00 Õppimine ja lugemine

16.00 – 16.30 Mängulised tegevused


Teisipäev õpetajad Karmen Jääger ja Ülleri Poola

12.00 - 13.15 Kogunemine, mängimine, õppimine

13.15- 13. 45 Tegevused õues või õppimine

14.00 – 14.30 Söömine

14.30 – 15.30 Tegevused õues

15.30 - 16.00 Õppimine ja lugemine

16.00 – 16.30 Mängulised tegevused


Kolmapäev õpetajad Karmen Jääger ja Küllike Juurik

12.00 - 13.15 Kogunemine, mängimine, õppimine

13.15- 13. 45 Tegevused õues või õppimine

14.00 – 14.30 Söömine

14.30 – 15.30 Tegevused õues

15.30 - 16.00 Õppimine ja lugemine

16.00 – 16.30 Mängulised tegevused


Neljapäev õpetajad Karmen Jääger ja Elis Ots

12.00 - 13.15 Kogunemine, mängimine, õppimine

* 13.00 – 14.00 Keraamika (pikapäevakooli õpilastele osalustasu 1€)

13.15- 13. 45 Tegevused õues või õppimine

14.00 – 14.30 Söömine

14.30 – 15.30 Tegevused õues

15.30 - 16.00 Õppimine ja lugemine

16.00 – 16.30 Mängulised tegevused