Robootika

3.-4. klassi robootika

Toimumise aeg: T 14.15-15.00

Eesmärk:

Tegevuse kirjeldus: Robootika huviringis tutvutakse robotite ehitamise ja nende programmeerimisega. Õpitakse tundma elektrotehnika, elektroonika ja füüsika põhitõdesid, lugema skeeme ja ühendama komponente. Praktiliste ülesannete lahendamisel kasutatakse Lego Mindstorms NXT robootika komplekte. Robotite ehitamine ja programmeerimine annab õpilaste parema arusaamise info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast, luues soodsa baasi loodusainete omandamiseks. Ühtlasi soodustab see loovuse ja innovaatilisuse arengut ning suurendab õpilaste meeskonnatöö oskusi.

5.-9. klassi robootika

Toimumise aeg: T 15.00 - 15.45

Eesmärk:

Tegevuse kirjeldus: Robootika huviringis tutvutakse robotite ehitamise ja nende programmeerimisega. Õpitakse tundma elektrotehnika, elektroonika ja füüsika põhitõdesid, lugema skeeme ja ühendama komponente. Praktiliste ülesannete lahendamisel kasutatakse Lego Mindstorms EV3 robootika komplekte. Robotite ehitamine ja programmeerimine annab õpilaste parema arusaamise info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast, luues soodsa baasi loodusainete omandamiseks. Ühtlasi soodustab see loovuse ja innovaatilisuse arengut ning suurendab õpilaste meeskonnatöö oskusi.