Sisseastujale

Eelkool

Rapla Vesiroosi Kooli eelkool alustab 2. veebruaril kell 17.30 infotunniga veebis, mida on vaatama ja kuulama oodatud nii vanemad kui lapsed.

Kõigile, kes on registreerinud eelkooli, saadetakse teie poolt kirja pandud e-postile kohtumiseks lingi aadress Google Meet keskkonnas. Palume pere poolt tulla veebikohtumisele ühelt aadressilt ja liitudes kirjutada oma ees- ja perekonnanimi.

Kuna eelkoolihuvilisi lapsi on väga palju, hakkavad lapsed hajutamise vajaduse tõttu eelkoolis käima üle nädala neljapäeval kell 17.30 – 18.30. Ühel korral on eelkoolis kokku 30 last kolmes grupis (igas 10 last). Iga kord kohtub laps ühe õpetajaga. Lapsevanem toob lapse kooli, aitab tal riietuda, kandes ise maski ja tuleb lapsele järele. Koolimajas vanemad rohkem ei viibi.

Eelkooli õpetajad on Riina Lõhmus, Krista Lumiste ja Küllike Juurik.

1. grupp (3x10 last) kohtuvad eelkoolis 4. veebruaril, 18. veebruaril, 11. märtsil, 25. märtsil ja lõpetavad 8. aprillil.

2. grupp (3x10 last) kohtuvad eelkoolis 11. veebruaril, 4. märtsil, 18. märtsil, 1. aprillil ja lõpetavad 15. aprillil.

Grupid ei ole klassidesse määramise aluseks. Klassid luuakse juunis, kui Rapla Vallavalitsus on kinnitanud vanematele lapse elukohajärgse kooli ning vanem on esitanud koolile avalduse ja vajalikud dokumendid.

Eelkoolis on lapsel kohustuslik kanda vahetusjalatseid ja kaasa võtta pinal, milles on harilikud pliiatsid (2 tk), värvipliiatsid, liimipulk, joonlaud, väikesed käärid.

Põhikool

Taotlus tuleb alla laadida ja seejärel

• välja printida ja täita käsitsi

või

• täita arvutis, salvestada ja välja printida.