Toitlustamine

Rapla Vesiroosi Kooli toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlustusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub BR Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 600 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 150 toitlustuskohta - üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid ja pardarestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

− hommikusöök

− koolilõuna

− koolieine

− tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

EI PAKU

− eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid

− viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi

− magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite

− joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

EI KASUTA

− maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid

− valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.

− vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

Toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Hommikusöögi hind: 0.00

Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 0.30

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID.

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite sööki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile ettemaksu, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Hommikupuder on kõigile õpilastele tasuta. Hommikupudru tellimusi saab teha mugavalt läbilingi Tasuta hommikupudru tellimusvorm Tasuta hommikupudru loobumisest teavitamine

Lisainfo:

Mare Akkatus