Toitlustamine

Rapla Vesiroosi Kooli toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlustusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub BR Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 500 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 138 toitlustuskohta - üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

− hommikusöök

− koolilõuna

− koolieine

− tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

EI PAKU

− eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid

− viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi

− magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite

− joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

EI KASUTA

− maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid

− valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.

− vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine

Hommikupuder on õpilastele tasuta.

Hommikupudrule registreerimine/loobumine

Pikapäevarühma toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Pikapäevarühma toidu hind: 0,30 eurot.

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (koolieine ehk pikapäevarühma toit) ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Lisainfo:

Mare Akkatus