Sisseastujale ja eelkooli info

EELKOOL RAPLA VESIROOSI KOOLIS kevadel 2022

Rapla Vesiroosi Kooli eelkool alustab 8. märtsil 17.30 infotunniga veebis, mida on vaatama ja kuulama oodatud nii vanemad kui lapsed. Kõigile, kes on registreerinud eelkooli, saadetakse teie poolt kirja pandud e-postile veebikohtumise link sama päeva lõunaks. Kohtumine toimub Microsoft Teams-i keskkonnas. Palume pere poolt tulla veebikohtumisele ühelt aadressilt ja liitudes kirjutada oma ees- ja perekonnanimi.a

Lastele on esimene eelkooli tund koolimajas 10. märtsil kell 17.30 - 19.00. Eelkool kestab kuni 14. aprillini, neljapäeviti 17.30 – 19.00.

Lapsevanem toob lapse kell 17.25 kooli, aitab tal riietuda, kandes ise maski ja tuleb lapsele järele 19.00. Vanemad saavad koolimajaga tutvuda 17. märtsil 17.30 (kui lastel on eelkooli tund) ja infotund vanematele koolimajas toimub 14. aprillil.

Eelkooli õpetajad on Lea Lindegron, Triin Kõiv ja Pilvi Pregel.

Eelkoolis on lapsel kohustuslik kanda vahetusjalatseid ja kaasa võtta pinal, milles on harilikud pliiatsid (2 tk), värvipliiatsid, liimipulk, joonlaud, väikesed käärid, kustutuskumm, õhuke joonistusplokk ja A4 mapp töölehtede jaoks.

Põhikool

Taotlus tuleb alla laadida ja seejärel

• välja printida ja täita käsitsi

või

• täita arvutis, salvestada ja välja printida.