Sisseastujale ja eelkooli info

1. klassi sisseastumiseks vajamineva taotluse saab alla laadida siit 1.KL TAOTLUS

2.-9. klassi sisseastumiseks vajamineva taotluse saab alla laadida siit 2.-9.KL TAOTLUS


I KLASSI ÕPILASEL LÄHEB VAJA:


VIHIKUD: 

NB! *Vihikuid ostes jälgige, et need oleks joonitud (joonelised ja ruudulised). Vihikud kõige tavalisemad, katame koolis ühesuguste paberitega. 


MAPID: 


KIRJUTUSVAHENDID: 


KUNSTI- JA TÖÖÕPETUSE VAHENDID: 

*Palun märkige kõigile laste asjadele nimed peale (ka riietele ning jalatsitele).

EELKOOL RAPLA VESIROOSI KOOLIS kevadel 2023

Rapla Vesiroosi Kooli eelkool alustab 2. veebruaril algusega kell 17.30 kooli aulas. Oodatud on 2023.aasta 1. septembril kooliteed alustavad lapsed koos vanematega. 

Eelkooli tuleb registreerida selle lingi kaudu: https://forms.gle/sKQyVAWed6QnNXdD7. Eelkool ei ole kohustuslik ja ei taga õppekohta meie koolis.

Eelkool toimub kuni 13. aprillini, neljapäeviti kell 17.30 – 19.00. Lapsevanem toob lapse kell 17.25 kooli, aitab tal riietuda ja tuleb lapsele järele kell 19.00. Vanemad saavad koolimajaga tutvuda 2. veebruaril, kui lastel on esimene eelkooli tund. Teine infotund vanematele toimub koolimajas 13. aprillil algusega 17.30.

Vanematel on võimalik osa võtta ka 26. jaanuaril kell 18.00-19.30 toimuvast Lastevanemate Akadeemiast. Töötuppa või loengusse registreerimiseks vali https://forms.gle/z2EJSvr91dtrtBjM8

Eelkoolis on lapsel kohustuslik kanda vahetusjalatseid ja kaasa võtta pinal, milles on harilikud pliiatsid (2 tk), värvipliiatsid, liimipulk, joonlaud, väikesed käärid, kustutuskumm, õhuke joonistusplokk ja A4 mapp töölehtede jaoks.

Kooli juhtkond ja eelkooli õpetajad