Sisseastujale ja eelkooli info

EELKOOL RAPLA VESIROOSI KOOLIS kevadel 2023

Rapla Vesiroosi Kooli eelkool alustab 2. veebruaril algusega kell 17.30 kooli aulas. Oodatud on 2023.aasta 1. septembril kooliteed alustavad lapsed koos vanematega.

Eelkooli tuleb registreerida selle lingi kaudu: https://forms.gle/sKQyVAWed6QnNXdD7. Eelkool ei ole kohustuslik ja ei taga õppekohta meie koolis.

Eelkool toimub kuni 13. aprillini, neljapäeviti kell 17.30 – 19.00. Lapsevanem toob lapse kell 17.25 kooli, aitab tal riietuda ja tuleb lapsele järele kell 19.00. Vanemad saavad koolimajaga tutvuda 2. veebruaril, kui lastel on esimene eelkooli tund. Teine infotund vanematele toimub koolimajas 13. aprillil algusega 17.30.

Vanematel on võimalik osa võtta ka 26. jaanuaril kell 18.00-19.30 toimuvast Lastevanemate Akadeemiast. Töötuppa või loengusse registreerimiseks vali https://forms.gle/z2EJSvr91dtrtBjM8

Eelkoolis on lapsel kohustuslik kanda vahetusjalatseid ja kaasa võtta pinal, milles on harilikud pliiatsid (2 tk), värvipliiatsid, liimipulk, joonlaud, väikesed käärid, kustutuskumm, õhuke joonistusplokk ja A4 mapp töölehtede jaoks.

Kooli juhtkond ja eelkooli õpetajad

Eelregistreerimine eelkooli

Eelregistreerimine toimub selle lingi kaudu: https://forms.gle/sKQyVAWed6QnNXdD7

Põhikool

Taotlus tuleb alla laadida ja seejärel

• välja printida ja täita käsitsi

või

• täita arvutis, salvestada ja välja printida.

I klassis vajaminevate asjade nimekiri

I KLASSI ÕPILASEL LÄHEB VAJA:

• Koolikott (soovitavalt kõvendatud seljatoega. Tühjalt võimalikult kerge. Mugav ja õlgadele sobiv)

• Õpilaspäevik (kingib kool)

• Vahetusjalatsid (soovitavalt heleda tallaga), nimega riidest kott nende hoidmiseks

• Lühike ja pikk dress (riidest dressikott)

• Spordijalatsid (sise- ja välisjalatsid)

• Lauakate (mitte suurem kui 40 X 60cm)

• Õpilaspileti kaaned

VIHIKUD JA KATTEPABERID:

• info vihikute ja lugemispäevikute kohta tuleb esimesel kokkusaamisel, palume enne mitte valmis osta

• raamatute ja töövihikute ümbrispaberid/kaaned ostke sügisel, kui asjade suurused teada

MAPID:

• A3 mapp joonistuste jaoks

• tugevate kaantega ja kummiga suletav mapp töölehtede jaoks (A-4) - nö “pooleliolevate töölehtede mapp”

KIRJUTUSVAHENDID:

• pinal

• harilikud pliiatsid 2-3 tk (tähistusega HB, soovitavalt kolmetahulised)

• kustukumm (soovitavalt pehmem)

• kogumistopsiga pliiatsiteritaja

• värvilised pliiatsid (vähemalt 12 värvi, soovitavalt kolmetahulised)

• joonlaud lühem ~15cm(mahub pinalisse) ja pikem 30cm

• viltpliiatsid

KUNSTI- JA TÖÖÕPETUSE VAHENDID:

• Käärid (vasakukäelisele lapsele vasakukäeliste käärid)

• liimipulk

• õlipastellid

• plastiliin

• guaššvärvid (vähemalt 12 tk)

• vesivärvid (akvarellid) *tõestanud on ennast kvaliteetsemad kunstivahendid

• veetops

• pintslid (väike, keskmine, suur)

• joonistuspaber A4 (20 lehte )

• joonistuspaber A3 (20 lehte)

• värvilised paberid A4 (kahepoolsed)

• rull kitsamat maalriteipi ( ~ 2 cm)

• kaks rulli või pakki paberkäterätte

*Palun märkige kõigile laste asjadele nimed peale (ka riietele ning jalatsitele).